Strona główna – txt

Blue Ivy jest firmą, którą założyliśmy z pasji do pięknych ubrań, luksusu i elegancji. Skupiliśmy się na sprzedaży sukni różnego rodzaju, w tym wieczorowych, wizytowych oraz sukienek koktajlowych. Nasz asortyment doskonale podkreśla kobiece piękno i poprawia pewność siebie. Jeżeli zależy Ci, żeby wyglądać stylowo w każdej sytuacji, nasz butik to miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie!

Wyjątkowe miejsce

Blue Ivy prowadzi dynamiczny zespół, składający się z 3-osobowej rodziny. Zaprojektowaliśmy butik całkowicie samodzielnie, każdy z nas włożył w projekt coś od siebie. Dzięki temu powstało miejsce, z którego jesteśmy dumni. Żywimy nadzieję, że będziesz się u nas czuła bardzo dobrze, a zakupy będą dla Ciebie przyjemnością. Butik zdobią stylowe meble, piękne żyrandole i wyszukane dodatki. Bardzo ważne jest dla nas nasze miasto, dlatego nie mogło u nas zabraknąć pięknych zdjęć Łodzi. Ikoną Blue Ivy jest fotościanka stworzona z żywego mchu i różowego neonu. Możesz na jej tle sfotografować swoje zakupy albo przymierzyć kilka sukienek i dokonać odpowiedniego wyboru w domu.

Wysoka jakość

Sukienki i suknie w naszej ofercie nie znajdują się przypadkowo. Bardzo dbamy o dobór asortymentu. Znajdziesz w butiku produkty rodzimych marek, a także zagranicznych renomowanych producentów. Troszczymy się, aby każda kobieta znalazła tu odzież, która zadowoli ją w stu procentach i mogła sobie pozwolić na zakup. Staramy się utrzymać konkurencyjne ceny. Stawiamy na jakość, styl i wysoką klasę materiałów, z których są szyte nasze produkty oraz oryginalność. Bardzo chętnie służymy radą. Razem dopasujemy sukienkę idealnie do okazji, na którą ją potrzebujesz – bez względu czy będzie to krótka sukienka, czy długa suknia, dobierzemy coś do Twojej sylwetki. Twoje zadowolenie i komfort są dla nas najważniejsze! Dbamy o miłą atmosferę podczas zakupów, cenimy sobie kontakt z klientkami. Twoje uwagi z pewnością pomogą nam się rozwinąć jeszcze bardziej i jeszcze lepiej dobierać asortyment.

Mamy nadzieję, że nas odwiedzisz. Zapraszamy!