Dostawy i zwroty

Dostawy

Zakupione w naszym sklepie produkty możesz odebrać osobiście w butiku Blue Ivy przy ul. Więckowskiego 3 w Łodzi. Oferujemy również dostawę kurierem DPD.

Koszt dostawy obejmuje całe zamówienie i wynosi 14,99 PLN.

Istnieje możliwość złożenia zamówienia za pobraniem Koszt dostawy za pobraniem wynosi 20,99 PLN.

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze po zaksięgowaniu płatności. W przypadku zamówienia za pobraniem zamówienie zostanie zrealizowane w przeciągu 3 dni roboczych od jego złożenia.

Zwroty

Zwrot zakupionego produktu możliwy jest w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zamówienia. Pamiętaj jednak, że każda zwracana przez Ciebie rzecz nie może nosić śladów użytkowania, zerwanych metek oraz innych wad powstałych w czasie, gdy produkt znajdował się u Ciebie.

Zwracany produkt musimy być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Pamiętaj, przesyłka zwrotna musi być opłacona. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Nie przyjmujemy zwrotów po upływie 14 dni od otrzymania zamówienia. Aby błyskawicznie zwrócić towar należy wykonać kilka bardzo prostych czynności:

  • Wypełnij formularz zwrotu, który znajduje się tutaj.
  • Wypełniony formularz zwrotu wydrukuj, podpisz i dołącz do paczki wraz z paragonem, który otrzymałeś w przesyłce.
  • Odeślij paczkę na adres: Blue Ivy ul. Więckowskiego 3, 90-722, Łódź

Po otrzymaniu od Ciebie pełnej i nieuszkodzonej przesyłki (produkt + formularz zwrotu + paragon), nie później niż do 14 dni kalendarzowych przeprowadzimy weryfikację otrzymanego produktu i odeślemy pieniądze na konto, które zostało wskazane w formularzu zwrotu. 

Jeśli wiesz już, że niestety musisz zwrócić zakupiony towar, prosimy o jak najszybszy zwrot – pomoże nam to optymalnie zarządzać stanami magazynowymi 😉

Jeśli masz pytanie w sprawie zwrotu zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, e-mail: info@blueivyboutique.pl, lub telefonicznie pod nr. 607700650.

Formularze