Dostawy i zwroty

Dostawy

Zakupione w naszym sklepie produkty możesz odebrać osobiście w butiku Blue Ivy przy ul. Więckowskiego 3 w Łodzi. Oferujemy również dostawę kurierem DPD.

Koszt dostawy obejmuje całe zamówienie i wynosi 14,99 PLN.

Istnieje możliwość złożenia zamówienia za pobraniem Koszt dostawy za pobraniem wynosi 20,99 PLN.

Czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze po zaksięgowaniu płatności. W przypadku zamówienia za pobraniem zamówienie zostanie zrealizowane w przeciągu 3 dni roboczych od jego złożenia.

Zwroty

Zwrot zakupionego produktu możliwy jest w terminie 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania zamówienia. Pamiętaj jednak, że każda zwracana przez Ciebie rzecz nie może nosić śladów użytkowania, zerwanych metek oraz innych wad powstałych w czasie, gdy produkt znajdowała się u Ciebie. Zwracany produkt musimy być odpowiednio zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami w trakcie transportu. Pamiętaj, przesyłka zwrotna musi być opłacona. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem.  Aby błyskawicznie zwrócić towar należy wykonać kilka bardzo prostych czynności:

  • Wypełnij formularz zwrotu, który znajduje się tutaj.
  • Wypełniony formularz zwrotu wydrukuj, podpisz i dołącz do paczki wraz z paragonem, który otrzymałeś w przesyłce.
  • Odeślij paczkę na adres: Blue Ivy ul. Więckowskiego 3, 90-722, Łódź

Po otrzymaniu od Ciebie pełnej i nieuszkodzonej przesyłki (produkt + formularz zwrotu + paragon), nie później niż do 14 dni kalendarzowych przeprowadzimy weryfikację otrzymanego produktu i odeślemy pieniądze na konto, które zostało wskazane w formularzu zwrotu. 

Jeśli masz pytanie w sprawie zwrotu zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy, e-mail: info@blueivyboutique.pl, lub telefonicznie pod nr. 607700650.

Formularze