Opublikowano Dodaj komentarz

Nie podkreślaj mankamentów! Sprawdź, jak poszerzyć sukienkę

Sukienkę na ważną uroczystość kupiłaś z dużym wyprzedzeniem, jednak z różnych powodów okazała się za ciasna? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nie tylko nie musisz kupować nowej, ale możesz wykorzystać tę, którą już masz! Sprawdź, jak poszerzyć sukienkę efektownie i bezpiecznie i miej pewność, że będziesz wyglądała doskonale! 

Jeszcze opinająca czy już ciasna?

Zastanawiasz się, czy sukienka, którą masz dobrze leży, jest opinająca, czy już za ciasna? Sprawdź, jak to rozpoznać. 

– Sukienka, która dobrze leży lub delikatnie, ale jeszcze estetycznie opinająca i nie ogranicza ruchów. Jeśli ta swoboda będzie ograniczona, możesz mieć pewność, że sukienka jest zdecydowanie za ciasna;

– Sukienka nieestetycznie się marszczy? To wyraźny znak, że odpowiedniejsza byłaby ta rozmiar większa;

– Patrzysz w lustro i masz wrażenie, że coś nie gra, sukienka podnosi się i uwypukla niedoskonałości figury? Warto zdecydować się na powiększenie sukienki!

Zmień rozmiar sukienki, nie odbierając jej uroku!

Zamiast podkreślać mankamenty figury zbyt ciasną sukienką i wystawiać swoje kompleksy na spojrzenia innych, zadbaj o swój look i czuj się pewnie w każdej sytuacji! Sprawdź, jak poszerzyć sukienkę szybko i bez szkody dla kroju! Mamy dla Ciebie sprawdzone rozwiązania! 

Wizyta u krawcowej lub samodzielne przeróbki

Zanim zdecydujesz się na zakup nowej sukienki, warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań. Niezawodnym i bezpiecznym sposobem jest wizyta u krawcowej. Oddając sukienkę w ręce profesjonalisty, możesz mieć pewność, że wszystko się uda, a sukienka będzie leżała doskonale. 

Hobbystycznie zajmujesz się szyciem? Wykorzystaj swoje umiejętności i poszerz sukienkę samodzielnie. Przygotowaliśmy propozycje, które zagwarantują Ci spektakularne efekty! 

Koronkowa wstawka

Głęboki dekolt na plecach uważasz za atrakcyjny, co więcej – masz pewność, że sukienka o takim kroju będzie pasowała do okazji, na jaką ją zakładasz? Warto zdecydować się na koronkową wstawkę na plecach i w ten sposób powiększyć dekolt i w konsekwencji – poszerzyć sukienkę. Nie chcesz pogłębiać dekoltu? Wstawki możesz wszyć pod pachami! 

Sukienka jest marszczona w talii, a dodatkowo – zbyt ciasna? Dobra krawcowa poradzi sobie z tym problemem! Wystarczy rozpruć marszczenia i nieznacznie poszerzyć pasek, wszywając zaszewki.

Sposób dla zabieganych

Nie masz czasu na wizytę u krawcowej? Nie musisz zastanawiać się, jak poszerzyć sukienkę – wystarczy, że założysz odpowiednią bieliznę modelującą, a rajstopy zastąpisz pończochami. W ten sposób unikniesz dodatkowego ucisku w pasie, a sukienka nie będzie się marszczyć! 

Zobacz sukienki z naszej najnowszej kolekcji:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *