Opublikowano Dodaj komentarz

Sprawdzamy, jaka sukienka na ślub cywilny zachwyci każdą Pannę Młodą!

Twój wielki dzień jest coraz bliżej, a Ty ciągle szukasz odpowiedniej kreacji? Chociaż ślub cywilny wyraźnie różni się od ślubu kościelnego, Twoja suknia, jako suknia przyszłej Panny Młodej zdecydowanie budzi takie same emocje. Jeśli odpowiednio wcześnie zadbasz o to, jaka sukienka na ślub cywilny będzie odpowiednia, ominie Cię stres związany z przygotowaniami na ostatnią chwilę!

Gdzie kupić suknię na ślub cywilny?

Wiele kobiet decydujących się na zawarcie małżeństwa cywilnego decyduje się na klasyczne suknie ślubne. Jeśli w tym dniu chcesz uniknąć takiego stroju, warto poszukać sukienki na ślub cywilny w eleganckich butikach! Sprawdź, co powinno wyróżniać taką kreację, jaka kolorystyka będzie najodpowiedniejsza i na jakie cechy warto zwrócić uwagę! 

Szeroki wybór sukienek na ślub cywilny

Ślub w urzędzie, podobnie jak ślub w kościele, to doskonała okazja, by założyć niepowtarzalną suknię! Oczywiście, możesz zdecydować się na tradycyjny, ślubny model, jednak gama odpowiednich propozycji jest zdecydowanie szersza! Ważne jednak, by wybrana sukienka była elegancka. Jaka sukienka na ślub cywilny powinna zwrócić Twoją uwagę?

1. Długość odpowiednia do urzędu

W przypadku sukienki lub sukni na ślub cywilny odpowiednia będzie niemal każda długość. Ze względu na pożądany elegancki charakter sukienki, nie sprawdzą się modele w wersji mini, jednak midi i maxi będą jak najbardziej na miejscu. Dobrze będzie wyglądała także suknia z asymetrycznym dołem albo rozcięciem wzdłuż nogi. 

2. Góra sukni lub sukienki 

Tutaj propozycji jest naprawdę dużo! Możesz zdecydować się na model na ramiączkach, z odsłoniętymi ramionami, zabudowany lub z asymetryczną górą. Popularnym i niezwykle eleganckim rozwiązaniem są także suknie z długim, koronkowym rękawem, które wbrew pozorom sprawdzą się nie tylko zimą! 

3. Materiał i zdobienia sukni na ślub cywilny 

Elegancka suknia to przede wszystkim odpowiednio dobrany rodzaj materiału. Suknia lub sukienka na ślub cywilny powinna być uszyta z materiału wysokiej klasy. Doskonałym rozwiązaniem okażą się wytrzymałe, lekko połyskujące i sztywne tkaniny, lejąca satyna, efektowny tiul albo ponadczasowa koronka. 

Suknia może być dodatkowo zdobiona! Dobrze wyglądają falbany, cekiny albo koronkowe aplikacje. Wiele kobiet decyduje się także na wzory wyszywane kamieniami i koralikami – takie suknie, zwłaszcza jeśli zdobiona jest ich góra, robią naprawdę duże wrażenie! 

4. Jaki kolor sukni wybrać?

Jaka sukienka na ślub cywilny będzie odpowiedniejsza – biała czy kolorowa? Chociaż to biel cieszy się największą popularnością, zdecydowanie możesz pozwolić sobie na kolor. Warto jednak zachować rozsądek i dokonać wyboru spośród jasnych lub pastelowych odcieni. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *