Opublikowano Dodaj komentarz

Zastanawiasz się, jaka sukienka dla świadkowej będzie odpowiednia? Sprawdziliśmy, co powinno ją wyróżniać!

Ślub Twojej siostry albo przyjaciółki zbliża się wielkimi krokami, a Ty masz być świadkową? Odpowiednio wcześnie zadbaj o właściwą kreację i miej pewność, że będziesz wyglądała doskonale – także na pamiątkowych zdjęciach! Sprawdź, jaka sukienka dla świadkowej sprawi, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, a Ty będziesz czuła się swobodnie przez cały wieczór!

Jesteś świadkową? Twój strój jest ważny!

Jeśli masz pełnić rolę świadkowej, musisz mieć świadomość jej wagi. W końcu to Ty, wraz ze świadkiem w tym dniu należysz do najważniejszych osób. Czeka Cię nie tylko konieczność wypełnienia zobowiązań formalnych. Musisz także doskonale wyglądać! Jakie znaczenie ma w tym dniu Twoja stylizacja i co powinno ją wyróżniać?

– Twój wygląd musi być nienaganny. Wynika to z charakteru uroczystości i szacunku wobec nowożeńców;

– Zrezygnuj z kombinezonu lub innych, alternatywnych zestawów, często wybieranych na wesela. Warto zdecydować się na sukienkę lub suknię o stonowanym charakterze;

– Zadbaj, by Twoja kreacja pasowała do charakteru wesela i była spójna ze stylizacją Panny Młodej. Jeśli w dekoracji wesela pojawia się kolor przewodni, warto pamiętać o nim, wybierając sukienkę lub suknię;

Zatem, jaka sukienka dla świadkowej będzie odpowiednim wyborem? Znamy modele, które mogą Cię zainteresować, zależnie od tego, gdzie organizowana jest ceremonia – w urzędzie, czy w kościele.

Sukienka dla świadkowej na ślub cywilny

Uroczystość cywilna zdecydowanie różni się od ceremonii kościelnej, zwłaszcza jeśli Panna Młoda także nie decyduje się na tradycyjną suknię ślubną. Jak w takiej sytuacji wybrać odpowiednią sukienkę dla świadkowej? 

Warto pamiętać o charakterze uroczystości i postawić na elegancką i wizytową kreację. Styl Twojej sukienki zdecydowanie zależy od tego, jaki model wybierze Panna młoda. Jeśli zdecyduje się na tradycyjną suknię ślubną, możesz wybrać model z koronką, kamieniami lub cekinami albo dodatkiem z tiulu. W przeciwnym wypadku warto zdecydować się na skromniejszy model.

Sukienka na ślub kościelny

Zastanawiasz się, jaka sukienka dla świadkowej będzie odpowiednia na ślub kościelny? Mając na uwadze powyższe zasady, dodatkowo warto pamiętać o czymś jeszcze – w kościele, ze względu na charakter miejsca, sukienka nie powinna odsłaniać zbyt wiele ciała. Postaw na model, który zasłoni Twoje ramiona i nie będzie nadmiernie eksponował dekoltu. 

Decydując się na zakup kreacji w modnym, eleganckim butiku, szybko przekonasz się, że wybór stylowej sukni, która doskonale sprawdzi się zarówno podczas ceremonii, jak i zabawy weselnej będzie naprawdę prosty! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *