Opublikowano Dodaj komentarz

Jak dodatki do czarnej sukienki mogą diametralnie zmienić jej wygląd?

Wydaje ci się, że w twojej garderobie nie ma nic nowego? Jeśli koniecznie potrzebujesz odświeżenia garderoby, może okazać się, że wcale nie musisz wymieniać w niej wszystkich swoich ciuchów. Wystarczy, że zakupisz kilka klasycznych ubrań. Być może nawet już takowe posiadasz i wiszą zapomniane w szafie. Przed zakupem kolejnych zbędnych ciuchów udaj się do niej i sprawdź, co w niej masz, a może okazać się, że są tam prawdziwe perełki. Tak naprawdę wystarczy zmienić jedynie punkt widzenia, aby odmienić wygląd niektórych rzeczy. Niemal każda kobieta w swojej szafie ma „małą czarną”, która może być wykorzystana na przeróżne okazje. Dodatki do czarnej sukienki mogą diametralnie odmienić jej wygląd, dlatego to przede wszystkim w nie powinnaś się zaopatrzyć, a nie w nowe ciuchy, które po chwili i tak zapewne wyjdą z mody.

Różnego rodzaju uroczystości

Klasyczne rozwiązania będą idealne na każdą okazję. Dlatego warto inwestować w coś, co będzie wystarczało na długie lata – nie tylko na jedną noc. Klasyczny krój i kolor, taki jak czerń, pozwolą ci dobrać różne dodatki do czarnej sukienki. Dzięki czemu twój strój za każdym razem będzie wyglądał inaczej, mimo że tak naprawdę sukienka się nie zmieni. Pamiętaj, że możesz również zwrócić większą uwagę na makijaż. On pełni ważną funkcję i może pomóc zmienić wygląd stylizacji. Takie rzeczy są ważne zwłaszcza w dzisiejszych czasach, kiedy każdy stara się dbać o środowisko. Jeśli i ty chcesz pomóc planecie z nadmiernym konsumpcjonizmem, to rób zakupy bardziej świadomie. Aby przyczynić się do ratowania planety, możesz kupować ubrania i dodatki w niewielkich, lokalnych butikach, zamiast w dużych sieciówkach.

Jakie dodatki do czarnej sukienki wybrać?

To wszystko zależy od tego, na jaką okazję ich potrzebujesz. Jeśli wybierasz się na uroczystość, która wymaga od ciebie odrobiny powagi – postaw na stonowane kolory – na przykład pastelowe odcienie różu. Wówczas powinnaś pamiętać o tym, że makijaż również powinien być delikatny. Jeśli chcesz postawić na bardziej szalone dodatki do czarnej sukienki, to dobrym rozwiązaniem będzie, również klasyczny kolor – czerwony. Kolejną propozycją może być odejście od przyjętego ogólnie dopasowania między dodatkami a kolorem torebki czy butów. Czasami potrzeba jest odrobina szaleństwa. Dlatego, jeśli masz na tyle odwagi, możesz zdecydować się na różne kolory w stylizacji, które mimo wszystko będą razem dobrze wyglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *