Opublikowano Jeden komentarz

Ważny wybór, czyli jakie buty do czarnej sukienki

Kiedy ostatni raz przeglądałaś swoją szafę? Być może nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, a czeka tam na ciebie mnóstwo inspiracji, sukienek i ciuchów, które można ponownie wykorzystać. Jedyne czego potrzebujesz to odrobiny wyobraźni. Najprawdopodobniej każda kobieta posiada w swojej szafie czarną, klasyczną sukienkę. Jeśli właśnie wybierasz się na ważną uroczystość, to może okazać się, że twoja kreacja już na ciebie czeka. Wystarczy, że użyjesz swojej kreacji oraz zakupisz odpowiednie buty do czarnej sukienki. Chyba każda kobieta wie, że buty to element stroju, który zmienia niemal całą stylizację, dlatego ich wybór jest niezmiernie ważny. Jednakże, kiedy przychodzi moment, w którym trzeba je wybrać, zawsze jest on ciężki. Dlatego warto zaczerpnąć porad w internecie, szukać inspiracji, oglądać zdjęcia i korzystać z nich, a być może natrafisz na coś idealnego dla ciebie, co w stu procentach trafia w twój gust. Nie bądź zamknięta na nowe propozycje, spróbuj czegoś nowego, czegoś, co na pierwszy rzut oka mogło wydawać się nieco „szalone”.

Jak dopasować buty do czarnej sukienki?

Niestety nie znajdziesz jednej odpowiedzi na to pytanie, ponieważ wszystko zależy od tego, gdzie zamierzasz wyjść, na jaką okazję je potrzebujesz oraz jak wygodne powinny być. Klasyczna czarna sukienka będzie dobrze wyglądała nawet z trampkami czy sandałami, to od ciebie zależy, jak wykorzystasz swoją kreatywność. Możesz odnaleźć artykuły, przy których poradą będzie dobieranie butów pod kolor innych dodatków. Jednakże buty do czarnej sukienki wcale nie muszą zgadzać się kolorystycznie z innymi dodatkami, takimi jak torebka czy biżuteria. Jeśli wszystko będzie odpowiednio dobrane, to różne kolory mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Twoja stylizacja będzie odróżniać się wśród innych, klasycznych i czasami być może nudnych kreacji.

Płaskie buty do czarnej sukienki

Pamiętaj jednak, że czasami warto postawić przede wszystkim na wygodę. Dlatego, jeśli wybierasz się na imprezę z koleżankami, to możesz przemyśleć zakup płaskich butów lub takich na niewielkim obcasie, abyś mogła przede wszystkim bawić się i korzystać ze wspólnych, wspaniałych chwil. Buty do czarnej sukienki niekoniecznie muszą być butami na obcasie. Te, które są płaskie, na przykład baleriny, również mogą bardzo dobrze wyglądać na twojej nodze i świetnie komponować się z twoją sukienką. Czasami buty na obcasach mogą wyglądać nawet tandetnie, podczas gdy płaskie zawsze będą eleganckie.

1 komentarz do “Ważny wybór, czyli jakie buty do czarnej sukienki

  1. Bardzo podobał mi się ten artykuł. Podobały mi się wskazówki dotyczące doboru odpowiednich butów do czarnej sukienki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *